drive ne kadar güvenilir?

Tüm dosyaları sadece drive'a yükleyip başka bi yerde yedeklemezsem ne olur? dosyalara bi zarar gelme ihtimali var mı?

misty misty (556)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Drive derken galiba Google Drive'dan bahsediyorsunuz. Hem OneDrive hem de Google Drive güvenlik olarak gayet iyi platformlar. Şifrenizi başkalarıyla paylaşmadıkça veya hesap güvenliğinizi tehlikeye atack bu tarz bir şey yapmadıkça güvenlik konusunda endişe etmeniz gereken bir durum yok.

    Drive kaydettiğiniz her şey internet ortamında yedeklendiği için her zaman her yerden bu verilere ulaşabilirsiniz. Yani ilk sorunuzun cevabı olarak Drive'a yedekleme yapmak yeterli olur diyebiliriz.

    Ayrıca burada Drive hakkında daha detaylı bir açıklama yazmıştım. Oradan da bilgi edinebilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)