Driveden dosya inmiyor ?

Google Driveden Farming Simulator 2017 indireceğim fakat şöyle geliyor

Bu Her dosya için geçerli!   Ve yinede indire basıtığım zaman yüklenmiyor ne dos yayı kaydet geliyor nede IDM ile geliyor. Dosyanın BAğlantı konumunu nasıl bulacağım Chromeden iniyor fakat firefoxdan inmiyor, Chromeden de indirince sağ tıkla diyoırum Bağlantı konumunu kopyala ifadesi yok ben bunu kopyalayıp IDM ile indirmek istiyorum ama her türlü olmuyor.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

"Yine de indir"e tıklayınca hiçbir tepki vermiyor mu?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Hayır ? nvidiagtx 6 yıl önce
  • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
  • İndirmek istediğin dosya 6 GB görünüyor. Yüksek ihtimalle Google Drive bu kadar büyük bir dosyayı sunucudan aktarmakta zorlanıyor olsa gerek. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
  • alakası yok ben 1 gb lık da indirmeye çalışmıştım yine aynıydı nvidiagtx 6 yıl önce
  • O zaman Chrome dan indir. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
  • Chromeden iniyorda chrome den indirmek isteemiyorum neyse sağol yinede @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce