driver booster 2 kurduktan sonra nvıdıa ekran kartı çalışmıyor

arkadaşlar sürücü güncellemek için driver booster 2 diye bir program indirip kurduktan sonra ''Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43'' hatasını verip nvıdıa ekran kartım çalışmıyor..nasıl halledebilirim?? teşekkürler

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    1- Eğer Driver Booster Pro ise ve güncelleme sırasında yedek aldıysan arabirimdeki Kurtarma seçiminden (arabirimin üst kısmında) eski sürücüye dönebilirsin.

    2- Denetim Masası>Aygıt yöneticisinde ilgili sürücü (ekran kartı) üzerinde sağ tık menüsü özellikler arabiriminde sürücü sekmesi altındaki "Sürücüye Geri Dön" düğmesi vasıtasıyla eski sürücüye geri dönersin.

    3- Problemli sürücüyü tamamen kaldırır ve doğru sürücüyü yeniden yüklersin.

    4- Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir geri alma noktasına (zamana) geri yüklersin:

    Sistem geri yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Yaw arkadaş dediklerini Yaptım ama yok. Bu siteye bakıp yüklemiştim driver booster Programını ama ekran Kartı çalışmıyor bi daha da bu siteye girmem

      irfan irfan (3)
      8 yıl önce cevaplandı

        Driver booster gibi programlar sürücüleri sizin adınıza otomatik yükler.

        Sürücü yüklerken bir hata oluşmuş olabilir.  http://www.nvidia.com.tr/drivers linkinden otomatik cihaz belirlemeyi tıklayın ve buradan sürücünüzü yükleyin.

        hakan hakan (15394)
        8 yıl önce cevaplandı

        • arkadaşım dediğini yaptım zaten lakin yeniden başlattığımda nvidia tekrar sürücü indirmemi istiyor ayrıca sağ tık yapım nvıdıa denetim masasını da göremiyorum irfan 8 yıl önce
        • Bilgisayarının tam marka ve modelini yazar mısın? hakan 8 yıl önce