Driver Booster 3 programını tavsiye eder misiniz ?

Driver Booster 3 progrramını  tavsiye  edermisiniz ?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Eğer tek tek sürücü yüklemeyeyim, benim adıma bir program sürücüleri otomatik güncellesin, yüklesin diyorsanız Driver Booster tam size göre.

    Driver Booster kullanıyorum. Son derece memnunum.  Siz de güvenle Driver Booster kullanabilirsiniz.

    Driver Booster hem ücretsiz hem de kullanması kolay.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • iyi bir programa benziyor bende fark ettim fakat kafama şu takıldı bilgisayarı kapattıp açtığımda IObit tafından kurulum önerisi çıktı birden karşıma bende kapatmak istedim aslında ama nasıl oldu anlamadın ve program birden kurulu verdi ve tarama yaptı ve göncellemelerin listesini çıkardı öneme . Programı araştırmadan günceleme yapmak istemedim . Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için . :) mat7 8 yıl önce
    • Gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz. IO bit tarafından üretilen bir program. Eğer IO bit'in başka programı varsa o size önermiş olabilir. murat 8 yıl önce
    • Evet IO bit'in program kaldırma programı yüklü, hatta bir programı kaldırmakta zorluk çekmiştim ve bu program burada sizler önermiştiniz , o yüzden önerildi anlaşılan . Teşekkür ediyorum içimi rahatlattınız . Çok sağ olun . :) mat7 8 yıl önce
    • Ben teşekkür ederim :) murat 8 yıl önce

    Tavsiyeniz üzerine programı indirdim çok memnun kaldım . özellikle ücretsiz olması ve ücretsizken bunları yapabilmesi çok güzel birşey. teşekkür ederim:)

    blackheaven blackheaven (728)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kullandığımda en son bilgisayarı formatlık hale sokmuştu.Sürücüleri yüklemesini bilmiyorsanız hiç ellemeyin bilgisayarcıya götürün.Fakat kendinize güveniyorsanız ve bilgiliyseniz site üzerinden önerilen sürücüleri yükleyin.

      akif52 akif52 (34)