Driver booster güvenlimi

Arkadaşlar driver booster yükliyecegimde driverlerime baktıracagım güvenlimi peki bu uygulama?

Sistemim: Windows 10 ( Creators güncellemesi yaptım )

uzmanim9993 uzmanim9993 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bana bugüne kadar Driver Booster yüzünden bilgisayarı bozulan birçok kişi yazdı, açıkçası bende çok kullandım ama nedense hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tabi şuan kullanmıyorum.

    Uzmanim.net'te daha önce Driver Booster ile ekran kartını güncelledikten sonra hata alan bir kullanıcı bu hatasını yazmış. İncelemeni tavsiye ederim. Ama tabi bütün Driver Booster kullananlar bu hatayla karşılaşacak diye bir kural yok, belki o anki sürümde bir bozukluk vardır ve daha sonra güncellemeyle bunu düzeltmişlerdir bilemeyiz.

    Driver Booster 2 kurduktan sonra NVIDIA ekran kartı çalışmıyor

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Genel olarak güvenilebilir ama bu tür programlar hiçbir zaman garantili sonuç vermezler. Tersine riskli, hatalı ve uyumsuz sürücüler yükleyebilirler. Bu belki sistemden sisteme ve donanımdan donanıma farkedebilir ama sonuç olarak risklidir, garantili sonuç beklenemez.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @temmuz yani yükleyeyeyimmi? intel ekran kartım varda uzmanim9993 6 yıl önce
      • @temmuz hangisini yüklemeliyim sizce? uzmanim9993 6 yıl önce
      • Ben bildiklerimi ve düşündüklerimi (ayrıca tecrübelerimdende yola çıkarak) belirttim. Artık sen istediğini yaparsın. Riski göze alırsan yüklersin. Ama garantili yükleme yapmak istersen her donanımın sürücüsünü kendi resmi sitesinden yüklemeyi tercih edersin. Veya laptop ise laptop markası ve modelini esas alarak satıcısının veya üreticisinin sitesinden yüklersin @uzmanim9993 temmuz 6 yıl önce
      • Intel ekran kartı için sürücü aramana gerek yok. Onu sistem veya update kendisi bulur ve yükler @uzmanim9993 temmuz 6 yıl önce
      • Yada anakart sürücülerini yüklersin ve o şekilde Intel ekran sürücüsüde yüklenir @uzmanim9993 temmuz 6 yıl önce