Driver Booster kullanımı sonrası internete bağlanamıyorum, ne yapmalıyım?

Laptop kullanıyorum. Driver Booster 8 yükleyip güncelleme gerektiren her şeyi güncelledim ve sonra birden internet simgesi kayboldu. Lütfen yardımcı olun böyle programlar yüklememem gerektiğini yeni öğrendim kendime çok sinirleniyorum. Daha garantisi bitmedi ve mahvettim laptopumu. Derslerim için almıştım, ara sıra basit oyunlar oynuyordum. Markası Casper Nirvana NB C350. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca denetim masası "ağ ve internet, ağ bağlantıları" kısmında hiçbir şey yok sadece bluetooth ağ bağlantısı var.

hoshimi hoshimi (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tahminimce Driver Booster driverları içine etti. Lütfen driver güncellerken bu tür programları kullanmayın, gereken driverları zaten Windows Update otomatik olarak yüklüyor elle sadece çipset ve ekran kartı driverını kurmanız yeterlidir. Varsa 3. parti yazılımların driverını yüklemelisiniz. Muhtemelen sistem geri yükleme noktası oluşturulmuştur. Sistem geri yükleme yapmayı deneyin.

    hydra hydra (3800)