Driver Booster programını kaldırırsam yüklediğim sürücüler de silinir mi?

Merhaba arkadaşlar, IOBit Driver Booster programını yükledim bilgisayarımdaki sürücüleri güncelledim. IOBit Driver Booster tüm sürücüleri buldu ve güncelledi.

Artık IOBit Driver Booster ile bir işim kalmadı. Merakım şu: IOBit Driver Booster programını kaldırmak istiyorum (Çünkü arada bir pencere açılyor ve IOBit Uninstall programını yükle filan diyor) IOBit Driver Booster programını kaldırırsam, programın yüklediği sürücüler silinir mi?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yüklediğin sürücüler silinmez merak etme. Onlar bir kere kurulmuştur. Programı kaldırdığında sürücüler de silinmez.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Driver Booster programını kaldırdığında sadece Driver Booster ve ayarları silinir. Yüklü olan hiç bir sürücü kaldırılmaz. Bu sebepten güvenle kaldırabilirsin. Sürücüler işletim sisteminin bir parçasıdır. Driver Booster sürücüleri işletim sistemine teslim eder.

      murat murat (12492)