Driver  booster tam  olarak  nasıl  bir  programdır ?

Driver  booster tam  olarak  nasıl  bir  programdır ?   Driver booster 4.2  kullanılabilir  var!  Ne demek  ?  Altında  "yükselt"  yazıyor  bunu  yapmak  ücretlimidir ?

Driver  booster  full katılımsız ne  demektir ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    driver boster pek tutulan bir program değil benim görüşüm lisanslı kulanılması durmunda tam sürüm anlamına geliyor buda ücretli demek

    katılımsız demek yani cracklı sitelerden indiriseniz key kendi içinde anlamına gelir kolay gelsin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yani bu programı kullanılmasınıa pek ta gerek yok mu dersiniz ? @candan(3345) mat7 7 yıl önce
    • evet tam olarak pc için gerek driver bulamıyorr candan 7 yıl önce
    • window 8 ve üzeri ise işletim siteminiz güncelemeleri tarattırın candan 7 yıl önce
    • gerekli dirivelri yükler zaten candan 7 yıl önce
    • window 7 işlemcim. aslın bu programı nasıl yüklediğimi hatırlamıyorum. kaldırsam daha iyi olacak belkide . Çok teşekkür . :) mat7 7 yıl önce