Driver cannot be loaded reinstall the program may fix the issue

Asrock ses sürücüsü yüklerken şu hatayı verdi

Driver cannot be loaded reinstall the program may fix the issue. If it happens again report the problem with your system configuration detail as much as possible

Tamam dedim Yükleme başarısız diye bi hata verdi

yükleme başarısız

yardım ederseniz sevinirim

Anonim Anonim (156)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Asrock forumlarında yazdığına göre

    Driver cannot be loaded reinstall the program may fix the issue. If it happens again report the problem with your system configuration detail as much as possible hatası aşağıdaki durumlarda ortaya çıkıyormuş

    • Bilgisayara malware vs bulaşır ve kayıt defterine erişimi kısıtlarsa
    • 32 bit / 64 bit karışıklığında. Yani 32 bit sisteme 64 bit sürücülerini yüklemek gibi
    • Yanlış modeli kurmaya çalıştığınızda

    Öncelikle bilgisayarınızın temiz olduğundan emin olun, malware taraması gerçekleştirin:

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Daha sonra mevcut sürücü veya AsRock yazılımı yüklü ise kaldırın.

    Ve son olarak buraya tıklayarak AsRock sitesine gidin. Anakartın modeline ve işletim sisteminize uygun 32 bit veya 64 bit sürücü yazılımını indirin ve kurulumunu gerçekleştirin.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Malwarebytes yazılımını kurarken Runtime Error (at 92:137): Cloud not call proc. hatası verdi asrock'un sitesinden anakart modeline göre ve işletim sistemi modeline göre yazılımı yükledim sorun düzeldi burakordu 8 yıl önce