Driver güncelleme programı

Merhabalar bilgisayarımın driverlarını güncellemek ve takip etmek için en kullanışlı en iyi olan program hangisidir. Driver boostı kullandım fakat sistemimi zorluyor ve doğru, güncel driverları bulmuyor.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Driver güncelleme programları yanlış driverleri kurabiliyor yani risk. Benim önerim el ile güncellemek olacaktır fakat illa istiyorsan program şunlardan birini kullana bilirsin.

    DriverEasy i kullandım. AVG yi bilindik bir isim olsun diye yazdım.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Driver booster gibi driver güncelleyici programlarını asla önermiyorum, siteden bir kullanıcı driver booster kullandı ve mavi ekran hatalarıyla karşılaştı. Mümkünse elle yükleyin, ne kadar zamanınızı alabilir ki ?

      hydra hydra (3800)