driver ile kullanılan windows farklı olusa ne olur

Ben windows 8.1 pro kullanıyorum.PC ye format attıktan sonra cd ile driver ı yükleyecektim ama cd sadece windows-7 ve windows xp içinmiş.herhangi birini seçsem sorun oluşurmu.

kayipefsane kayipefsane (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 sürücüsü yüklemenizin sorun yaratacağını düşünmüyorum. Çünkü Windows eski versiyonlarla uyumludur.

    Fakat bazı durumlarda tam uyumlu olmayan sürücünün yüklenmesi aygıtın tam özelliklerinde çalışamamasına yol açabilir. Bu durum genellikle aygıtın eski olması ve üreticisinin artık yazılım desteği sunmamasından kaynaklanır.

    Bunun için sürücüsünü yükleyeceğiniz aygıtın Windows 8 ile uyumlu sürücülerini internetten bulmanızda fayda var. Sürücüsünü yükleyeceğiniz ürünün bilgilerini verirseniz biz de yardımcı olmaya çalışabiliriz.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim win 7 yi bi deneyeceğim kayipefsane 9 yıl önce