Driver irql not less equal iastora.sys

Bilgisayarım bu tip bir hata veriyor 3-4 seferdir ve çok yavaş açılmaya başladı bunu gördüğümden beri,30-40 saniyede(max) açılan bilgisayarım 2-3 dkda açılıyor

Driver irql not less equal iastora.sys

robbstark59 robbstark59 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1) logo suz başlangıç yaparsanız daha erken açılıyor

    başlat / cmd sağtıklatın yönetici olarak çalıştırın aşağıdaki kodları cmd ekranınna yapıştır entra bas

    @echo off

    :: Created by: Shawn Brink
    :: http://www.eightforums.com
    :: Tutorial:  http://www.eightforums.com/tutorials/6320-fast-startup-turn-off-windows-8-a.html

    :: To enable hibernate
    powercfg -h on

    :: To turn on Fast Startup
    REG ADD "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Power" /V Hiberboot

    2 ) başlangıç hatalarına karşı bir tarama yaptırın

    başlat / cmd sağtıklatın yönetici olarak çalıştırın aşağıdaki kodları cmd ekranınna yapıştır

    C:    entra basın

    chkdsk C: /c    entra basın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      hangi kodları anlayamadım tam olarak link falan vrmişsiniz ama

      robbstark59 robbstark59 (1)