driver irql not less or equal (rtwline.sys) sorunu

Ben komşunun internetine baglanicagim zaman yönlendirici etiketini istiyor bende giriyom ve bu sorun karşıma çıkıyor ne yapmalıyım

mertmanavoglu mertmanavoglu (8)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Teşekkür ederim saolun güncelleme yaptım düzeldi

    mertmanavoglu mertmanavoglu (8)
    9 yıl önce cevaplandı

       twline.sys dosyası Realtek  ağ bağdaştırıcısına ait bir dosyadır.  İlk yapmanız gereken Realtek sistesinden kablosuz ağ bağdaştırıcınızın sürücüsünü güncellemek olmalı.

      Sürücü güncellemeden sonrs sorununuz düzelecektir diye düşünüyorum.

      murat murat (12492)