Driver Pack Solution indirim Yandex kurdu

Driver Pack 6GB indirdim saglamindir'den Ve Çalıştırdım Şuan PC'ye Yandex Opera mozilla fln Yükledi Driver yerine Tarayıcı Yüklüyor acaba yanlış mı indirdim _?

ses1842 ses1842 (64)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sanırım virüs bulaşmış, ama korkmana gerek yok.

    Junkware Remowal Tool (indir) (tıkla)

    Malwarebytes (tıkla)

    Zemana (tıkla)

    Dr. Web (tıkla)

    Adw Cleaner

     Bu arada, en üstten çıkan linki indirmeyeceksin, en altta linkleri var oradan indir.

    Bu antivirüslerden birini indir.

    toprak34 toprak34 (2026)
    7 yıl önce cevaplandı

      Driver Solution Pack indirmek için kendi sitesini kullanmak en doğrusu. Driver Solution Pack kendi sitesinden buradan indirebilirsin

      Kurulum sırasında ileri, ileri tıklamadan önce ekrandakilere bakmakta fayda var.  Kurulum sırasında size Yandex gibi ek programlar önerilir.  Seçin şeklindeki bu önerilerin işaretini kaldırırsan bu programlar yüklenmez.

      Kısaca, hangi programı kurarsan kur kurulum sırasında ekranda çıkan bilgilendirme mesajlarını okumadan bir sonraki adıma geçme.

      hakan hakan (15424)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Gerekli sürücüleri yükle diyor hepsinde programı nasıl indirebilirim ? Hangisi programı indirme link acaba ? ses1842 6 yıl önce

      @hakan hocama katılmakla birlikte şunu söylemek isterim.Sanırım Driver Pack Solution da (duyduğum kadarıyla) kurulan reklam programları size sorulmadan veya sizin engelleyemeceğiniz şekilde kurulabiliyor.Bu sebeple kurulum bittikten sonra sizin bu programları elle kaldırmanız gerekecektir.

      ismailsarp ismailsarp (6010)