DRIVER_POWER_STATE_FAILURE

Arkadaslar merhaba

Hatirladigim kadariyla son gunlerde driver veya programram yuklemedim ama 2-3 gundur PC kapatirken SHUTDOWN kisminda 15dk kaldirktan sonra bazen daha uzun, mavi ekran hatasi aliyorum.

Sebebini ogrenebilir miyim ve nasil fixleyebilirim?

Windows7 Ultimate 64bit kullaniyorum.

Bluescreen viewer ile aldigim mavi ekran hatalari su sekilde

https://gyazo.com/947626d720bd2c529ee4a30fd5f9a70d

eraizgn eraizgn (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mavi ekran hatası ile ilgili bulunan çözümü  Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür? linkine tıklayarak görebilirsiniz. Mavi ekran hatasının nedenini anlamak ve çözmek için linkteki çözüm önerilerini deneyin.

    damlakoc damlakoc (1391)