DriverIdentifier'da Other Sürücü İndirmek?

Arkadaşlar, DriverIdentifier adlı sürücü bulmayı indirdim. Daha sonra tarama yaptım, iki sürücü buldu. Bulduğu sürücülerin en üst, yeni tarihi Asus idi. Benimde Asus zaten diye indirdim, kurdum. İkinci bulduğu sürücüde ise Asus marka sürücü 3. ve 4. sırada idi. Daha yeni sürücüler vardı, ama onların önünde ya Other yazıyor, ya da diğer donanım markaları yazıyor. Bende Asus yazmıyor diye indirmedim. İndirmeli miyim? Yukarıdaki İngilizce yazıyı çevirdim, ''Çipler aynı, üreticiler aynı çipi kullanıyor'' diye çevirdi. Ne dersiniz?

vulu vulu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarda yer alan her sürücünün üreticisi ASUS değil. Örneğin ses sürücüsü Realtek'in olabilir, WiFi sürücüsü Broadcom olabilir vs.

    ASUS yazmamasına takılma. Ayrıca sürücü güncelleme programı normalde tavsiye etmem ama illa kullanacağım diyorsan Driver Booster öneririm.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Orada da diyor zaten: 'Çipler aynı, üreticiler aynı çipi kullanıyor' vulu 6 yıl önce
    • Doğru olabilir bilmiyorum. Üreticiler farklı olabiliyor işte genel olarak. @vulu omercik 6 yıl önce