droidcam gibi program

merhaba arkadaşlar.

ben droidcam android programında görüntüyü alıyorum ama ses çalışmıyor.

bu yüzden sesi böyle droidcam gibi bilgisayarda dinleyebileceğim bir program var mı.?

kullanici509855 kullanici509855 (28)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba ;

    droid cam aygıtının yazılımını kurarken ekranda ki seçeneklerden enable video görüntü aktif ve enable audio ses aktif anlamına gelen checkbox ları seçersen başka programa ihtiyaç duymazsın sesi de görüntüyüde karşı tarafa iletirsin.. ekte resim mevcutur ok ile işaretli alanı da seçersen işlem tamamdır kolay gelsin.saygılarımla..

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler ama bunu yapınca çalışmıyor ses gelmiyor. kullanici509855 10 yıl önce