Dropbox açılmıyor

Dropbox'a erişemiyorum sorun ne olabilir?

Dropbox açılmıyor sorun neden kaynaklanabilir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dropbox açılmıyor sorun neden kaynaklanabilir?

    Dropbox, hepinizin bildiği üzere oldukça popüler cloud tabanlı bir dosya yedekleme, bulundurma sistemi. 2GB'a kadar ücretsiz depolama alanı sunan Dropbox ülkemizde de oldukça fazla kullanıcıya sahip.

    Fakat şuanda (8 Ekim 2016) tarihinden itibaren Türkiye üzerinen Dropbox'a erişmek mümkün değil. Dropbox'a erişim engeli uygulanmakta.

    Bir süredir Redhack yasadışı yollar ile ele geçirdiği Berat Albayrak'a ait olan e-mailler Dropbox üzerinden servis ediliyordu. Dropbox'a erişim engelinin bu sebepten yapıldığı söyleniyor.

    Dropbox üzerinde dosyası olan, hesabı olan kullanıcılar VPN uygulamaları üzerinden Dropbox'a girebilirler.  Popüler VPN uygulamalarından biri ZenMate.

    ZenMate nedir, nasıl kullanılır? linkinden ZenMate ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

    DropBox'a web üzerinden erişmek istediğinizde

    Bu siteye ulaşılamıyor

    Bağlantı sıfırlandı.

    Hatası alıyorsunuz. Yine ZenMate ile Dropbox'a web üzerinden erişmek mümkün.

    murat murat (12492)