Du Caller uygulamasından telefon numaramı ve ismimi nasıl silebilirim?

Örneğin ismini bilmediğim kişi beni telefonuna farklı kaydetmiş yabancı birinde bu uygulama telefonunda yüklü ise ben onu aradığımda numaram o kişide kayıtlı olmamasına rağmen çok farlı görüyor. İlk kaydeden kişi örneğin Salak diye kaydetmisse musterilerimizi aradığımizda eğer bu program yüklüyse Salak diye görünuyor. Kim ariyor, cia programlarında engelleyebiliyoruz. Ama Du Caller uygulamasında silemiyorum numaramı müşteri temsilcisi olunca günde yüzlerce yabancı numara arıyoruz yardim edebilir misiniz? Çözümü yok mu?

kullanici659286 kullanici659286 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CIA ve Truecaller veritabanından numara silme talebi gönderiyorsun ve numaran silinebiliyor ancak DU Caller de öyle bir şey göremedim. Kendi sitesinde öyle bir talepte bulunulmasına izin verilmemişse bu dediğin pek mümkün değil gibi geliyor.

    DU Caller web sitesi: http://whosthat.mobi

    omercik omercik (9418)