du_gdt_download dosyası nedir?

Android cihazımda download klasöründe du_gdt_download diye bir dosya oluşuyor ve sildiğimde tekrar yükleniyor. Nasıl silebilirim? Dosyanın içinde journal diye küçük boyutlu bir dosya daha var.

beyzadegirmenci beyzadegirmenci (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonuna indirdiğin bir uygulamadan gelmiş olma ihtimali çok yüksek. Yoksa silmene rağmen kendiliğinden oluşmaz. Telefonuna en son hangi uygulamaları yükledin?

    Güncelleme: internette biraz araştırınca bahsettiğin dosyanın clean master uygulaması tarafından oluşturulduğunu söyleyen bazı kullanıcılar gördüm. Sende Clean Master var mı?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hayir clean master da h önce yuklemedim beyzadegirmenci 5 yıl önce
    • O halde başka bir uygulamadan gelmiştir. Dediğimiz gibi takılmamak gerek fazla. Zararlı olduğunu zannetmiyorum @beyzadegirmenci omercik 5 yıl önce

    Telefonunda kurulu bir uygulama tarafından oluşturulan geçici bir klasördür. Bu sebepten sürekli silmene gerek yok. Program ihtiyacı olduğunda oluşturuyor. Sen silersen de tekrar oluşturacak. Böyle şeylere takılmamak gerekir.

    hakan hakan (15424)