Dün aksam itibariyle Instagram Hesabım çalındı

Merhaba . Dün akşam itibariyle  e.e.0709 adlı instagram kullanıcı hesabım ele geçirildi. G mail ve numaram değiştirildiği için hiçbir şekilde giriş yapamadım.  Hesabımı geri nasıl alabilirim.

kullanici886815 kullanici886815 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uzmanım.net YouTube kanalındaki bu video size yardımcı olabilir: Çalınan İnstagram Hesabını Geri Alma | 2020

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Daha önce çözüm olarak konu açmıştık 'çözüm'e tıklayarak ulaşabilirsin güncel konu 2021

      bl4lev bl4lev (790)