Durduk Yere Telefon Yeniden Başladı

Telefonum S7Edge hiç kapatma tuşuna falan basmadım elime aldım telefonu menüyü açıp turkcell hesabım uygulamasına bascağım anda durduk yere telefon titredi kapandı ve ardından samsung yazısı geldi ekrana ve yazı birazcık kaldıktan sonra telefon açıldı.Bu neden olabilir?

selocan787 selocan787 (107)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür yeniden başlatmalar nadir de olsa olabilir. Akıllı telefonlarda da sonuçta işletim sistemi var. Ve işletim sisteminde bazen hatalar oluşabilir. Bu durumda telefon kendini yeniden başlatır. Aslında yeniden başlatıldığında olan şey bellekte bulunan bilgilerin tamamının sıfırlanmasıdır.

    Telefonda yüklü uygulamalardan biri bir sorun yaratmış olabilir. Telefonun kendini yeniden başlatması arada bir oluyorsa dert etme. Bu bir sorunun işareti değil. Fakat bu durum sürekli oluyorsa o zaman telefonu sıfırlamak gerekebilir.

    hakan hakan (15424)