Durduruldu hatası nasıl düzeltilir

Şu videodada görebileceğini gibi [video] E-Posta Durduruldu diyor videoda da görebldğiniz gibi verileri temizlede yaptim olmadi...

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tablet, telefon gibi cihazlar müdahaleye daha kapalılar. Bilgisayar olunca şunu yükle bunu güncelle gibi çözüm üretebiliyoruz.

    Senin gönderdiğin videodaki e-posta durduruldu hatası genelde Android sistemlerde sorun oluştuğunda oluyor. O zaman da yapman gereken tableti sıfırlamak veya başka e-posta uygulaması yüklemek.

    Tabi bu söylediğim Android sistemin tüm güncellemeleri yüklüyse geçerli. Tabletin için bir güncelleme varsa önce onu yükle.

    Güncelleme olayı da Windows'teki gibi değil maalesef. Örneğin Samsumg Android işletim sistemini alıyor kendine göre düzenliyor. Sonrasında güncellemeler için Samsung'a mahkum kalıyorsun.

    hakan hakan (15409)