DUYURU: uzmanim.net sunucu yenilemesi ve yaşanacak kesinti

Arkadaşlar, Radore'de bulunan sunucumuzda sistemsel sorunlar oluştu. Bu sebepten gün içinde yine Radore üzerinde bir başka sunucuya taşınacağız. Bu işlemler sırasında uzmanim.net ara ara erişilmez olacak.  Bu kesintileri olabildiğince minimumda tutmaya çalışacağız.

Bilgilerinize sunarım

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

  • Ben de korktum çöktü diye :D. Tasarımı peki değişecek mi? darkcrak 5 yıl önce
  • @darkcrak sunucu çöktü zaten :) zorunlu sunucu geçişi bu. alattin 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

O kadar övdün Radore'yi bize nazar değdirdin en sonunda :)

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

  • Hiç sorma, durduk yere iş çıktı alattin 5 yıl önce