DVD-RW Cd okuyor fakat DVD okumuyor

Format attım, öncesi hiç bir sorun yoktu DVD'leri okuyordu.

Formattan sonra DVD'leri okumamaya başladı bir kaç farklı DVD denedim hiç birini okumuyor. (Format atarken kullandığım DVD'yi dahi okumuyor.)

Sorun ne olabilir?

bot094 bot094 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarında eksik bir sürücü olabilir. Bilgisayarının veya anakartının markası ve modelini söyleyebilir misin? Aynı zamanda işletim sistemi sürümünü.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Anakart modeli: msi h55m-p31 (ms-7636) İşletim sistemi: win7 64bit bot094 4 yıl önce

    Hala çözemedim sorunu, yok mu bu konuda bir bilgisi olan?

    bot094 bot094 (1)