Dwd Rw Bağlantı Kabloları ?

Şu Ürün İçin ;

Bunu Nasıl Kasya Takacağım ?

Gerekli Kablolar Nedir ?

Linklerini Verip Birde Anlatırsanız Sevinirim .

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kasanın ön tarafında yeri yuvası var. Oraya sokarak vidalayacaksın (Veya klipsli ise sıkıştıracaksın).

    Bağlantılara gelince aynı sabit diskin bağlantıları gbi olacak. Yani bir power supply'den güç bağlantısı birde anakart ile arasında veri (data) bağlantısı olacak. Veri bağlantı kablosu DWD RW sürücü paketinden (kutudan) çıkmalıydı. Eğer çıkmadıysa bir sokak bilgisayarcısından 3-5 lira vererek alabilirsin. Güç kablosu ise power supply üzerinde yedek mutlaka olur, doğrudan oradan uzatıp takacaksın.

    Baglantılar ile alakalı herhangi bir özellik ve ayar yok. Anakart üzerinde uygun soketi bulursun zaten veri bağlantısı için, biraz dikkat edersen görürsün.

    Sürücü yüklemeye falan gerekte yok, windows otomatik kendisi tanıyacak ve yükleyecektir gerekli sürücüyü.

    Kolay gelsin.

    DVD Rom sata veri kablosu Google arama sonuçları (tıkla)

    Sata veri ve güç kabloları - Vatan Bilgisayar (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ürün Kutusuz . Anladığım Kadarıyla Güç Kablosu Psu'dan Gelecek Ve Bir Tanede Sata 3 Kablosumu Gereklı ? @temmuz malgibiolan 6 yıl önce
    • Resim ilave ettim. Evet, bir power sopply'den güç bağlantısı yapacaksın, birde sata veri kablosu temin ederek onunla anakarta bağlayacaksın @malgibiolan temmuz 6 yıl önce
    • İki resim ve bir link daha ilave ettim @malgibiolan temmuz 6 yıl önce