Dxdiag uygulaması NVIDIA Ekran kartımı görmüyor ?

Selamun aleyküm arkadaşlar dxdiag uygulaması resimde görüldüğü gibi nvidia ekran kartımı görmüyor nvidia sürücüsü yüklü ve güncel daha öncede böylemiydi bilmiyorum

işletim sistemi windows 8 enterprise

marka exper laptop

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınız çift ekran kartı kullandığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.Bilgisayarınız normal şekilde çalışırken dahili ekran kartını kullanır.Eğer grafiksel olarak ağır oyun,uygulama açtığınızdaysa otomatik olarak 2.ekran kartına geçer.Bunun amacı enerji tasarrufu sağlamaktır.

    Eğer oyun oynarken veya grafiksel işlerde herhangi bir sorun yaşamıyorsanız, önemli bir durum olacağını zannetmiyorum.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hayır hocam oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum çok teşekkür ederim bilği için efsaneemrahylz 8 yıl önce