dxdiag ve her yerde ekran kartım gözükmüyor!!

Arkadaşlar nedense bi dxdiag gireyim dedim oyunlar çok kasıyordu ve çok kotu bişey gördüm ekran kartı yoktu !

onun yerine Microsoft Basic Display Driver kullanıyor sanırım güncel drive yüklemedigimden.

EKRAN KARTIM

AMD Radeon HD 8500M

AMD Radeon(TM) R5 Graphics

huliey huliey (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Amd'nin güncel driverını yüklersen sorunun çözülebilir. Aşağıda verdiğim linkte amd'nin otomatik driver kurma ve güncelleme yazılımının linki bulunuyor linke tıklayarak yazılımı indir ve kur daha sonra amd sizin ekran kartınızı algılayıp güncel sürümleri kontrol edip eğer güncel bir sürüm var ise bunu bilgisayarınıza indirip yükleyecektir.

    Link : Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ekran Kartı Modelini Biliyorsan Web Sitesine Girip Driver Yüklersen Gerekli Ayarları Yapıp Bilgisayarın Yeniden Başlatıldıktan Sonra dxdiag ve Aygıt Yöneticisinden Görebilirsin.

      edogan edogan (3)