e dergi uygulaması

semerkand e dergi indirdim telefon android 4.2.2  ama dergi düzgün çalışmıyor burdan indirdiğim dergileri başka uygulama ile okuyabilirmiyim bunlar hangi format ile yapılıyor baktım css formatı gösteriyor nasıl başka türlü açılır teşekkürler

gkha gkha (11)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorun genel bir durum yani beklemekten başka çare yok ayrıca ek bir program indirip bu dergileri okuman mümkün değil diye biliyorum. Benim önerim bir dahaki güncellemeyi beklemek olacak

    darkcrak darkcrak (5168)