e-devlet 502 Bad Gateway hatasının çözümü nedir?

Turkiye.gov.tr adresi üzerinden hizmet veren e-devlet uygulamasına girmek istediğimde 502 Bad Gateway hatası alıyorum.

turkiye.gov.tr  502 Bad Gateway hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15409)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    e-devlet 502 Bad Gateway hatasının çözümü nedir?

    E-devlet uygulaması soy ağacı sorgulama ekranının eklenmesinden sonra aşırı talep görmeye başladı. Bu sebepten turkiye.gov.tr adresine girmek istediğinizde 502 Bad Gateway hatası ile karşılaşıyorsunuz.

    502 Bad Gateway hatası bir sunucu hatasıdır. Bunun anlamı sunucu artık size hizmet veremez, görevini yerine getiremez durumda demektir. Aşırı yoğunlukdan dolayı turkiye.gov.tr sunucuları çökmüş durumda.

    502 Bad Gateway hatasını siz düzeltemezsiniz. Yapmanız gereken daha sonra e-devlet uygulamasına girmeyi denemek olmalıdır. İlerleye zamanlarda e-devlet sitesini ziyaret etmeniz daha doğru olacaktır.

    hakan hakan (15409)