E devlet de Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. sorunu

Askerlik için asal yoklama başvurusuna girip askerliğimi tecil ettirmek istiyorum ama sistemde yukarıda yazdığım sistemsel bir hata mı yoksa bende mi bir hata var onu anlamadım düzelecek bir sorun mu yoksa nasıl halledicem çünkü askerlik şubesi e devletten yapacaksın dedi. Ve şubede işi mi yapmadılar ama sistemde de bu hata var ne yapacağım :(

ulasuygar ulasuygar (1)
3 yıl önce sordu

  • Merhaba aynı sorun bende de var düzeltebildiniz mi ikidir aynı hatayı alıyorum bende. ahakan 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Daha sonra tekrar denersen sorun muhtemelen çözülür. E-Devlette böyle sorunlar olabiliyor. Daha sonra sorun gideriliyor. Bazen yoğunluktan bazen de E-devletin kullandığı alt sistemlerdeki sorunlardan bazı hizmetler buna benzer hatalar verebiliyor.

hakan hakan (15409)