E devlet maaş sorgulama hatta veriyor

E devlet üzerinden maaş sorgulaması yapamıyorum 10 gündür şu hatayı veriyor   https://www.hizliresim.com/11cu22g

 Nedendir bu durum?

Ve benim yapmam gereken birşey var mı?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klasik e-devlet hatası. sizden kaynaklanan bir durum yok.  Sistemsel bir hata olmuş. Yetkililer düzeltmeden düzelmez.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Bende öyle olduğunu düşünüyorum. Fakat fazla uzadı acaba benden kaynaklı bir durumu diye endişe ettim. Teşekkürler yardımnız için. @hakan (14799) mat7 1 yıl önce