e-Devlet soy bilgisi neden eksik?

Merhaba, arkadaslar bu soyağaci sadece babannemi dedemi gosteriyo ne yapıcaz? Ne zaman gelir ? Bilen varmı

kullanici282934 kullanici282934 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Nüfus Müdürlüğünde kayıtlı bilgileriniz nasılsa onu gösterir. İlla herkeste 1800'lü yıllara kadar soy bilgisi görünmek zorunda değil. Bir şey yapamayız.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      1870'lere kadar gitmesi lazım. Bu tarihlerde doğumlu nineler dedeler çıkmalı. Benim ve annemin soyağacı belgesinde (ayrı ayrı sorgulattık) bu şekildeydi.

      temmuz temmuz (12505)