E nabız hesabımda rapor sorunu?

Merhaba bir sorum var ama buraya uygun mu tam bilemiyorum açıkçası.

Değilse kusura bakmayın silin lütfen sorumu.

Sorum şu e nabız hesabımda raporularım bölümünde raporlarımı kontrol ediyorum.

Telefon uygulamasını kullanıyorum bu arada.

Fakat e nabız hesabımda raporularımı kontrol ederken şöyle bir durumla karşı karşıya kalıyorum.

Şunada belirteyim telefonumda ki e nabız uygulamasından 5 kişinin e nabız hesabını kontrol ediyorum.

Sorun şu gerek kendi e nabız hesabımı, gerekse başka yakınlarınım e nabız hesabını açtığımda ve raporlara baktığımda benim e nabız hesabımda yakınlarımın raporlarını?

Yakınlarımın e nabız hesabında benim raporlarım çıkıyor.

Hatta telefonuma indirdiğim başka dosyalarda e nabız hesaplarında çıkıyor.

Birde raporları açarken wps programıyla açılıyor.

Kapattırkende wps sözleşme metni çıkıyor.

Bende ücretlidir diye onaylamadan çıkıyorum.

Doğru mu yapıyorum?

Ücretli mi bu program?

İnşallah doğru anlatabilmişimdir.

Bu durumu çözmenin yolu varmı?

Varsa yardımcı olun lütfen.

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Sorun muhtemelen E-nabızın kendisinden kaynaklanıyor. Bu durumda sizin yapabileceğiniz pek bir şey yok. Wps programı da ücretsiz diye biliyorum ancak uygulama içi ücretlendirme (vip hesabı vs.) var mı bilmiyorum. Sözleşmeye göz atarak bunu öğrenebilirsiniz ama dediğim gibi muhtemelen bir ücret söz konusu değil.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)