E-okul sitesinde bağlantınız gizli değil hatası nasıl çözülür?

Eokula girdiğimde üstte linkin yanında ünlem işareti var ve bağlantınız gizli değil diyor tek bu sitede var ve evden bağlanıyorum. Diğer konulara baktım bulamadım. Sizce bu tehlikeli bir şeymi?

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şuradan MEB sitelerinde gizli değil hatasının çözümü mevcut.Oradaki anlatımı deneyebilirsiniz.Aşağıdan ilgili linke ulaşabilirsiniz.

    Bağlantınız gizli değil - MEB hatası nasıl çözülür?

    MEB haricinde bağlantı gizli değil hatası alıyorsanız aşağıdaki linkteki genel çözümleri uygulayın.

    Bağlantınız gizli değil hatası nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Benim demek istediğim bu değil evden bağlanınca wifi ile sadece bu sitede çıkıyor. Ama telefonun kendi İnterneti ile bağlanınca aynı şey olmuyor. Neden olabilir?

      ghostdead11 ghostdead11 (62)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Peki anladım.Hatanın birkaç sebebi olabilir.Net bir açıklama şundandır diyemeyiz.Hatanın çözümü yapılan genel çözümleri üsetteki mesajımın altına ekliyorum ilgili linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. ismailsarp 7 yıl önce
      • Şuan kendiliğinden düzeldi. Zaten siteye girmede bir sıkıntı yoktu siteye girebiliyordun. Ama üstteki ünlem işareti beni endişelendirmişti. Sağolun. ghostdead11 7 yıl önce