E-posta adresimi kapattıktan sonra uyarı çıkıyor, bu uyarı nedir?

Arkadaşlar bu uyarı e-posta adresimi kapattıktan sonra çıkıyor. Ne anlama geliyor? Açıklar mısınız rica etsem?

Gizliliğinize Önem Veriyoruz

Microsoft ve üçüncü taraf satıcılarımız, hizmetlerimizi ve reklamlarımızı sunmak, korumak ve iyileştirmek amacıyla benzersiz kimlikler gibi bilgileri depolamak ve bu bilgilere erişmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Kabul etmeniz durumunda MSN gördüğünüz içeriği ve reklamları kişiselleştirir. Bu kullanımlara onay vermek için "Kabul Ediyorum"u seçebilir veya seçeneklerinizi incelemek için "Tercihleri yönet" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Seçiminizi bu sayfanın en altındaki "Tercihleri Yönet" bölümünden değiştirebilirsiniz.

İş ortaklarımız ile birlikte şu amaçlarla verileri işleriz:

Tam coğrafi konum verilerini kullanın ve tanımlama için cihaz özelliklerini aktif şekilde tarayın. Bu işlemler, bir cihazda bilgileri depolamak ve bu bilgilere erişmek, kişiselleştirilmiş reklam ve içerik sağlamak, reklam ve içerik ölçümü yapmak ve hedef kitle görüşleri ve ürün geliştirme sunmak üzere gerçekleştirilir.İş Ortakları Listesi (satıcılar)

Kabul ediyorum Amaçları Göster

mat7 mat7 (341)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    E-posta adresimi kapattıktan sonra ne demek tam anlayamadım @mat7  biraz daha detay verir misin?

    Yukarıdaki uyarı standart bir Microsoft uyarısına benziyor. Kabul etmeyebilirsin. Reklam gösterimleri için izin almak istiyor gibi.

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

    • E postamı oturum kapat yaptıktan sonra demek istedim. Peki e postam kapanmazmı bu sözleşmeyi kabul etmezsem . alattin alattin (15690) mat7 2 yıl önce
    • @mat7 kapanmaz. Ama bu sözleşmeler her yazılımda var. Sözleşmeyi kabul et gitsin. alattin 2 yıl önce