E-posta adresini hatırlamadığım instagram hesabına nasıl giriş yaparım?

E posta onayı istiyor ama dedigim gibi eski ve hatirlamadigim için giriş yapamıyorum

Arkadaşlar ben Instagram hesabıma giriş yapıyorum (kullanıcı adı ve şifre ile ) intagram e posta onayı istiyor ben e postami bilmiyorum ne yapabilirim

sewgi sewgi (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sayfada Instagram hesabının kullanıcı adını yaz, sonra "giriş bağlantısı gönder" tıkla aşağıda e-postan çıkacaktır yıldızlı şekille hatırlaman için bunu yap.

    Her hesap Facebook'a bağlı olabiliyor, Facebookla giriş yapıp deneyin.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      Instagram hesabında fotoğrafların varsa, instagram giriş ekranında  parolamı unuttum seçeneğini seç. Daha sonra  Yardım al seçeneğine dokun ve hesabım başkasının eline geçmiş olabilir seçeneğine dokun. Senden selfie filan isterler yollarsan hesabını geri alırsın.

      murat murat (12492)