E posta almiyorum

Instegram hesabımdan fazla takip birakmam sonuncu sınırlama  yedim galiba sumdi giriş  kodu ile hesabima girebiliyorum ama sifremi yenilememi istiyor erişim  yapamiyorum bu yuzden sifre yenilemk icin gmaile masaj atmasini istiyorum mesaj gönderildi  diyor ama bir türlü  mesaj  gelmiyor bu yuzden sifremi degistiremiyorum

kullanici477417 kullanici477417 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ınstagrama telefon numaranı ekle sıfırlama telefona gelsin böyle dene

    kemal00 kemal00 (24)