E posta hesabım çalındı

Dün gece gmail hesabım çalındı.

Sorun şu ki fazla bir kayıp yok lakin gmail ile wp bağlı benim çalan kişi bilgilerin elinde olduğunu söylüyor sizce inanmalımıyım tehdit ediliyorum galerim çevremdeki insanların numaraları özel mesajlar ile yardım edebilecek biri varmı bugün siber suçlara da başvuru yapıcam. Gmail hesabını dün geri aldım.

berat2134 berat2134 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    dediğniz gibi siber suçlara başvurmalısınız. Ek olarak aşağıdaki linklerdeki yönlendirmeler size yardımcı olabilir. Ayrıca Google'a durumu detaylıca anlatan bir mail atmanız da iyi olur.

    Link 1: https://support.google.com/accounts/answer/6294825?hl=tr

    Link 2: https://support.google.com/accounts/answer/58585?hl=tr

    Ayrıca telefon numarası değiştirilmemişse numaranız aracılığıyla şifrenizi sıfırlamaya deneyebilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Siber suçlara gittim ama beni savcılığa gönderdiler hesapları mı kurtardım diye iş onlardan çıkmış. Savcıya dilekçe vermem gerekiyormuş kapsamlı çalışma için.

      berat2134 berat2134 (1)
      1 yıl önce cevaplandı

        şifremi unuttum seçeneğini seçtiniz mi ?

        turan155 turan155 (9)