e posta hesabımın şifresini unuttum.

İnstagram hesabıma giriş yapınca ''Hesabında bazı sıradışı hareketler fark ettik. Hesabını doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz.'' diyor ve bunu sadece e posta ile doğrulama şansım var. Ama e posta adresimin şifresini hatırlamıyorum.Bu konuda ne yapabilirim ?

rossi rossi (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    e posta hesabınıza 18 ay girmedi iseniz hesap sıfırlanıyor  aynı eposta yı tekrar açarak tekrar giriş yapabilirsiniz

    kontor etmek için aynı e postayı hesap oluştura girin bu e posta kullanılıyor diyorsa aynı epostayı alamassın diğer bir seçenek

    e posta parolamı unuttum kısmından devam edin ilk e posta açtığınız bilgileri

    sizden istiyecektir son gönderdiğiniz e postayı soracak size son aldığınız e postayı soracak kısacası zor

    kolay gelsin

    candan candan (4301)