E posta uygulamasi iletiler alınıyor yazısında kaldı

Hep kullanmak istedifim program eposta uygulaması böyle kalıyorlütfen acil

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Keşke programın ismini verseydiniz belki bir çözüm yolu sunabilirdim ama şimdilik tehmini olarak bir kaç cözüm yolu söyleyeceğim.

    • Wifi veya mobil ağda sıkıntı olmadığından emin olun.
    • Ayarlardan > Uygulamalar > E-Posta uygulaması > Verileri Temizle dedikden sonra programı yeniden açın dikkat edin hesaptan çıkış yapacak.
    • Uygulamayı kaldırıp yeniden kurmakta sorunu çöze bilir.
    • Veya uygulamada sıkıntı olabilir güncelleme beklemek zorunda kalabilirsiniz.

    Size önerim Microsoft Outlook güzel bir tasarıma sahip olmasının yanında 3 aydır kullanıyorum daha sıkıntı yaşamadım umarım sizde yaşamassınız.

    • Add to Phrasebook

      • No wordlists for English -> Turkish...

      • Create a new wordlist...
    • Copy
    musakose musakose (105)