E postama taslak kaydettiğim içeriğimi kaybediyorum

Telefon çok yer tutmasın diye bazen yazılarımı, bazen resimlerimi bilgisayarıma atana kadar Outlook e postama taslak olarak kayıt yapıyorum.

Fakat bazen nasıl oluyor anlamıyorum ya bilgisayara atarken yada taslakta ki resim veya yazıma bakarken resim yada yazı kayboluyor resmen siliniyor.

Geri döndürmemenin yolunuda bulamıyorum.

Sinir olup üzülüp kalıyorum.

Akşam daha bunu yaşadım.

Bilgisayar e postamın taslaklarına bakarken taslakta sakladığım resim yok oldu.

Nasıl olduğunu da biliyorum.

Resim imlece takılır ve yok oldu...

Bu durumu çözme yolu varmı?

Varsa yardımcı olun lütfen...

mat7 mat7 (336)
2 yıl önce sordu

  • Soruma cevap veren yok mu??? mat7 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Merhaba,

Resimlerinizi ve yazılarınızı outlook'a taslak olarak kaydetmenize  yerine Google drive, Yandex Disk'e saklayabilirsiniz.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
2 yıl önce cevaplandı

Daha öncesinde taslak özelliğiyle ile ilgili bir problem yaşamamıştım. Belkide dosya tam yüklenmeden mailden çıkmış olabilirsiniz. Daha da güvenli olması için arkadaşın da yukarıda dediği gibi Google Drive veya OneDrive kullanabilirsiniz.

xbedirhanx xbedirhanx (836)