e postama yan   tarafta ön  izleme  bölümü  çıkıyor.

Outlook  posta kullanıyorum.  Akıllı telefonumda açtım fakat çıkış yolunu bulamıyorum.

Açık kalırsa sorun yaratırmı ?

Birde  e postama  girdiğimde  yan tarafta  ön  izleme  bölümü  çıkıyor.

Bu bölümü nasıl kapatabilirim ?

mat7 mat7 (336)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzda açık kalması bir sıkıntı yaratmaz geçmişi de silebilirsiniz çıkma butonu var zaten nasıl görmediniz ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @hydra (16) Cevap verdiğiniz teşekkürler.. Fakat şimdi tekrar baktım ama yine göremedim. Siz biliyorsanız buyurun söyleyin. Bu sitenin amacı bilgi paylaşmak . Azarlar gibi cevap vermek değil bence ... mat7 4 yıl önce
    • Azarlar gibi cevap yazmadım ki :) @mat7 hydra 4 yıl önce
    • Bence öyle oldu . Ve siz hala nasıl nereden çıkış yapıldığını yine yazmadınız. Teşekkürler yinede. @hydra (16) mat7 4 yıl önce