E-Postası değiştirilmiş instagram hesabını geri alma

Merhaba. Dayım instagram hesabını çaldırdı ve e-postası değişti. Telefon numarası da hesabında kayıtlı değildi. Hesabını nasıl geri alabilir bilen var mıdır?

Not: Mail adresine e-posta değişti geri almak istiyor musunuz gibi bir mail geldi ama tıkladığımda beni yardım sayfasına yönlendiriyor sadece. Yani herhangi bir işlem yapmama olanak sağlamıyor.

Destek kaydı mı açılmalıdır? Açılacaksa bunu nasıl yapabiliriz?

Teşekkürler.

sapphirr sapphirr (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'a  mail atman gerekir. Yardım kısmından bakabilirsin.

    berkayakinci berkayakinci (1)