E-Tab 5 ekranı neden sararıyor?

Meb'in dağıttığı bazı General mobile E-Tab 5'lerde ekranlar sararıyor, nedeni ne olabilir ve bir çözümü var mı?

vahi7560 vahi7560 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    menüye gir üst kısımda widgets ler var orada negatif renkler(negative colours) widget i var onu ana menüye ekle ona tıkla tamam

    bozucu bozucu (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Yazılımsal bir sorun değil. General Mobile firması zaten kalitesiz olması ile bilinen bir firma. Bu tarz sorunlar yaşaman çok normal. Sadece uzmanim.net'de bile General Mobile markalı cihaz kullanıp binlerce sorun yaşayan kullanıcı var.

      brsozl brsozl (1961)