General Mobile e-Tab 5 TWRP 3.0 nasıl yüklenir?

General Mobile e-Tab 5 tabletime Android Lollipop Custom ROM kuracağım fakat şuanda TWRP 2.0 yüklü. TWRP 2.0 ile e-Tab lollipop custom rom yüklenir mi bilmiyorum. TWRP 2'yi silip e-Tab 5 TWRP 3.0.0 kurulumu nasıl yaparım yardımcı olur musunuz? Ya da TWRP 2 ile yükleniyorsa onu da söyleyebilirsiniz.

turansmsk11 turansmsk11 (16)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer tabletine TWRP kurabilmişsen daha ne istiyorsun. Uygun ROM bulman yeterli, TWRP sürümü %99.9 ihtimalle farketmeksizin ROM yüklenir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ama bütün romlarda en az twrp 3.0 gerekli diyorlar turansmsk11 5 yıl önce
    • O zaman TWRP 3'ün dosyasını bulup TWRP 2'yi kurduğun gibi kurmalısın. @turansmsk11 omercik 5 yıl önce
    • olmuyor twrp 2.0 yüklü olduğu için turansmsk11 5 yıl önce
    • E-Tab 5 TWRP 3.0 kurulum videosu buldum. İzle bakalım belki işe yarar @turansmsk11 https://www.youtube.com/watch?v=mE9dalD9qWo omercik 5 yıl önce
    • tamam sağol buldum teşekkürler :) turansmsk11 5 yıl önce