e tab şifremi ununuttum pcyede bagalanmiyor

Tabletimin ekran sifresini unuttum pcye baglanmiyo resetliyecem fakat mezun oldugum icin aktivasyon kodunu alamiyorum ne onerirsiniz

kullanici866610 kullanici866610 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer evinizde bilgisayar ve internet varsa kendiniz fabrika ayarlarına dönebilirsiniz. Burada anlatmak çok uzun olacağından bir makale linki ekliyorum, umarım probleminizi çözersiniz.

    General Mobile E-Tab 4 Fabrika Yazılımına Dönüş

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Saolun fakat tabletim bilgisayara baglanmiyor tamire goturdum pc damari kopmusonarilamiyor sikinti orda kullanici866610 6 yıl önce
    • O zaman donanımsal bir sorun var, bizim yapabileceğimiz bir şey yok onun için omercik 6 yıl önce