e-Tab YouTube videolarını izleyemiyorum

Meb in vermiş olduğu e tab 5 kullanıyorum, root atmıştı arkadaş ama nasıl olduysa etkisi çıkmış gibi "no root" deniyor.
Şu var, ben 2 gün önceye kadar youtube dan her türlü video veya meb engeli olmayan sitelerden tüm filmeleri izleyebiliyordum. Ancak 2 gün önce youtube da sadece belirli videoları izleyebiliyorum. Şu hatayı veriyor "Bir hata oluştu. Lütfen daha sora tekrar deneyin. (Oynatma kimliği ...... )" . Sitelerden doğru düzgün film de izleyemiyorum.. 3 tarayıcı da denedim yine aynı hata. Ne yapmalıyım? Ders videoları bile izleyemiyorum..

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Vpn uygulamalarını kulanmayı denedin mi? Bir çözüm getirebilir. Olmadı tabletindeki dosyalarını yedekleyip sıfırlama yoluna gitmeyi de deneyebilirsin. Bazen tablet veya telefondaki sorunlar, sıfırlama yapılınca düzelebiliyor.

    doomsoldier doomsoldier (26)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bende de E-Tab 5 var benim başımdan şunlar geçti ;

      Bi ara youtube 'un verilerini sıfırlamadan videolar gelmiyordu. Örneğin PewDiePie yazıyordum 71Milyonluk kanal çıkmıyordu.

      Ben bu soruyu verileri sıfırlayarak çözdüm sonra verileri sıfırladıktan sonrada çözülmemeye başladı .

      Sonra ben tableti orjinal haline çevirdim ve bir video yardımıyla tablete yeniden TWRP kurdum sonra meb uygulamalarını kaldırıp google play kurdum . En son TWRP menüsünden çıkarken sana soru soruyor root atılsın mı diye evet dersen root atıyor.

      Sende ya böyle sıfırdan yapacaksın ya da KingRoot uygulaması ile yeniden root atıcaksın.

      Bende şuan da sıkıntı sıfır .

      malgibiolan malgibiolan (307)