e2clock.gcp.gvt2.com sitesi nedir?

Merhaba iyi günler, dünden beri Kaspersky böyle bir uyarı veriyor. Hitman Pro, MalwareBytes ve Kaspersky ile tam tarama yaptım çerezleri temizledim ama yine geliyor.

kullanici688323 kullanici688323 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, bu uyarı sadece tarayıcıyı açınca mı geliyor? Malwarebytes'in internet korumasını da kullanın. Ayrıca interneti kapatarak da bir tarama yapın. Site tehlikeli gibi görünüyor. Son zamanlarda crack vb. bir şey indirdiniz mi?

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • crack indirmedim 3 tane antivirüs ile tarama yaptım kullanici688323 2 yıl önce
    • Size tavsiyem Malwarebytes firmasına ait AdwCleaner ve Malwarebytes Anti-rootkit ile de tarama yapın. Ayrıca tarayıcı tercihlerinizi ve çerezleri sıfırlayın. xbedirhanx 2 yıl önce
    • hepsini zaten yaptım kullanici688323 2 yıl önce