EaseUS MobiSaver for Android  / EaseUS MobiSaver for IOS nedir, nasıl kullanılır?

EaseUS MobiSaver for Android  nedir, nasıl kullanılır?

EaseUS MobiSaver for IOS  nedir, nasıl kullanılır?

EaseUS MobiSaver ile Android silinen dosyalar ve IOS silinen dosyalar nasıl kurtarılır?

sponsorluicerik sponsorluicerik (82)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    EaseUS MobiSaver for Android  / EaseUS MobiSaver for IOS nedir, nasıl kullanılır?

    Telefon ve tabletler üzerinde bazen yapılan yanlış işlemler sonucunda veri kaybı olur. Bazen bir fotoğrafı, bir videoyu yanlışlıkla sileriz.  Bazen de işimize yaramayacağını düşündüğümüz bir dosyası sileriz fakat bu dosya aylar sonra bize lazım olur.

    İşte bu gibi durumlarda telefondan veya tabletten silinen dosyaları geri getirmek için silinen dosyaları kurtarma programına ihtiyaç vardır.

    EaseUS MobiSaver uygulaması Android ve IOS tablet, telefon gibi cihazlarda silinen resim, video, mesaj, kişi gibi bilgileri kurtarmaya yarayan bir programdır.

    Öncelikle bilmeniz gereken programın doğru çalışabilmesi için telefonun root edilmesi gerekir. Eğer telefonunuz garanti kapsamındaysa telefonunuz garanti dışına çıkar. Eğer bu benim için önemli değil diyorsanız buradan telefon nasıl root edilir öğrenebilirsiniz: Android telefon nasıl root edilir?

    Android tablet ve telefonlar için EaseUS MobiSaver for Android, Apple tablet ve telefonlar için EaseUS MobiSaver for IOS sürümlerine sahiptir.

    EaseUS MobiSaver programı Windows (PC) ve OSX işletim sistemlerinde çalışır. Uygulama bilgisayara kurulur. Veri kurtarılacak cihaza herhangi bir uygulama kurulmaz. USB bağlantı üzerinden bilgisayar telefon, tablet ile bağlantı kurar ve EaseUS MobiSaver for Android / IOS uygulaması verileri kurtarmaya başlar.

    EaseUS MobiSaver silinen verileri SD kart ve telefonun dahili belleğinden kurtarabilir. Telefondan  silinen verileri kurtarmak için oldukça ideal bir çözümdür.

    Her veri kurtarma işleminin ilk altın kuralı, silme işleminden sonra telefon ya da tablete veri yazılmamış olması gerekliliğidir. Elektronik cihazlar silinen verilerin üzerine tekrar veri yazıldığında kurtarma işlemi başarısız olabilir. Bu sebepten, silinen dosyaları kurtarma işleminin başarılı olabilmesi için telefon ya da tablet üzerinde bir işlem yapılmamış olması büyük önem kazanır.

    EaseUS MobiSaver for Android (Android veri kurtarma) şu  işletim sistemlerinde çalışıyor:

    • Windows XP
    • Windows Vista
    • Windows 7
    • Windows 8/8.1
    • Windows 10

    EaseUS MobiSaver for Android hangi markaları destekliyor?

    Samsung, HTC, Google, LG, Sony, Motorola, ZTE, Huawei gibi pek çok marka destekleniyor.

    EaseUS MobiSaver for Android hangi tür verileri kurtarıyor?

    Silinen Kısa mesajlar (SMS), silinen kişiler,  silinen resimler, silinen videolar, silinen ses dosyaları, silinen belgeler EaseUS MobiSaver ile kurtarılabiliyor.

    EaseUS MobiSaver nereden indirilir?

    Android Tablet ve telefonlar için silinen dosyaları kurtarma uygulaması: EaseUS MobiSaver for Android  indir

    IOS (Apple) ve telefonlar için silinen dosyaları kurtarma uygulaması: EaseUS MobiSaver for IOS indir

    EaseUS MobiSaver for Android Nasıl Kurulur?

    EaseUS MobiSaver for Android uygulamasını bilgisayarınıza indirin ve kurulum dosyasını (ems_trial.exe veya emsa_trial.exe) çalıştırın.

    1. Select Setup Language ekranında OK tıklayın. Desteklenen diller şuan için İngilizce, Almanca ve Fransızca.
    2. Licence…. Ekranında I Accept the…. Seçin ve Next’i tıklayın.
    3. Select Destination Location ekranında Next’i tıklayın.
    4. Daha sonra çıkan tüm ekranlarda Next’i  tıklayın. En son aşamada Install gelecektir. Install butonuna tıklayın.

    EaseUS MobiSaver for Android Nasıl Kullanılır?

    1. Telefonunuzu USB kablo ile bilgisayara bağlayın.
    2.  Start’ı tıklayın.
    3. EaseUS MobiSaver for Android telefonunuzu tanıyacaktır.
      Android veri kurtarma
    4. Eğer ekranda  Please enable USB debugging and then reconnect your device . How to enable?
      yazısı görüyorsanız telefonunuzda USB hata ayıklama açık değildir. USB hata ayıklama seçeneğini aktif etmelisiniz.
      Nasıl yapılır bilmiyorsanız buraya yıklayın: Android USB hata ayıklama nasıl aktif edilir? Ya da How to enable yazan yere tıklayın.
    5. USB hata ayıklama açıldığında EaseUS MobiSaver for Android telefonunuza bağlanacaktır.
    6. EaseUS MobiSaver for Android uygulamasının silinen dosyalara erişebilmesi için telefonunuzun Root edilmiş olması gerekir.
    7. Telefonunuz root edilmiş ise silinen dosyalar aranmaya başlayacaktır.
    8. Daha sonra silinen dosyalar ekranda listelenecektir.
      Android veri kurtarma - EaseUS  nedir?
    9. Silinen Kişiler(Contacts), mesajlar(Messages), Resimler (Gallery), videolar (Videos), ses dosyaları (Audios), belgeler (Documents) sekmelerinde listelenecektir.
    10. Dilerseniz üzerlerine tıkladığınızda ön izleme alabilirsiniz.
    11. Veya herhangi birini seçili hake getirip Recover butonu ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

    Tarama işlemini yapmadan önce telefonunuzun en az %20 şarjlı olduğundan emin olun. Silinen fotoğraf, video, mesaj, kişiler gibi bilgileri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

    EaseUS MobiSaver for android oldukça kolay kullanımlı bir veri kurtarma programıdır.  Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus telefonun Root edilmiş olmasıdır. Silinen dosyalara erişmek için bu oldukça önemlidir.

    EaseUS MobiSaver for Android uygulaması bu yazı hazırlandığında 39,95$ fiyatından satılıyordu.

    sponsorluicerik sponsorluicerik (82)